Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem DYNEO™ DD, z interfejsem analogowym
Treść:
1
Numer produktu:
4663238
Informacje dot. produktu "Termostaty cyrkulacyjne z chłodzeniem DYNEO™ DD, z interfejsem analogowym"
Pompy cyrkulacyjne z chłodzeniem nadają się do regulacji temperatury w zastosowaniach wewnętrznych i zewnętrznych. Obsługa jest prosta i intuicyjna za pomocą centralnego pokrętła z przodu urządzenia.
- Kolorowy wyświetlacz TFT 3,5" z wielojęzycznym interfejsem użytkownika
- Zintegrowany programator dla 8 x 60 kroków programu
- Łatwe przełączanie między obiegiem wewnętrznym i zewnętrznym
- Złącza pompy zewnętrznej (M16x1)
- Pompa ciśnieniowa z płynną regulacją
- Złącze USB
- Oszczędzająca miejsce konstrukcja wężownicy chłodzącej zapewnia więcej użytecznej przestrzeni w zbiorniku łaźni
- Zewnętrzne złącze Pt100
- Zbiornik ze stali nierdzewnej, w tym pokrywa łaźni i kran spustowy
- Zdejmowana kratka wentylacyjna
- W zestawie 2 oliwki na wąż, każda odpowiednia dla węża o średnicy wewnętrznej 8 i 12 mm
- Klasa III (FL) zgodnie z DIN 12876-1
- Interfejs analogowy
| Stabilność temperatury: | ±0.01 °C |
| Wydajność grzewcza: | 2 kW |
| Przepływ: | 8 ... 27 l/min |
| Ciśnienie pompy: | 0,1 ...0,7 bar |
| Timer: | 0 ... 99 h 59 min |
| Ciężar: | 25.7 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R134a |
| Głębokość zewnętrzna: | 390 mm |
| Głębokość łaźni: | 150 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.7 bar |
| Maks. Natężenie przepływu: | 27 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Min. Objętość łaźni: | 3 l |
| Moc cieplna: | 2 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9021701.A |
| Otwór wgłębny: | 150 mm |
| Pojemność łaźni: | 3 ... 4 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,01 °C |
| Szerokość otworu: | 130 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 230 mm |
| Temperatura: | -20 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -20 °C |
| Typ: | DD-200F.A |
| Typ wyświetlacza: | TFT |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 0,2 kW |
| Wymiary otworu (szer. x głęb.): | 130 x 150 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 230 x 390 x 650 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 650 mm |
| Z pokrywą: | Tak |
| Z timerem: | Tak |