Termometry uniwersalne LLG economy z niebieskim wypełnieniem
Treść:
1
Numer produktu:
9237017
Informacje dot. produktu "Termometry uniwersalne LLG economy z niebieskim wypełnieniem"
Solidny trzon, z pętlą i żółtą kapilarą, podziałka odporna na kwasy i zasady.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Żółta emalia |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Maks. Ø: | 6 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9237017 |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -10 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |