Termometry szklane, uniwersalne, wypełnienie czerwone, LLG, głębokość zanurzenia całkowita
Treść:
1
Numer produktu:
9236725
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, uniwersalne, wypełnienie czerwone, LLG, głębokość zanurzenia całkowita"
Skala odporna na kwasy i zasady.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. Ø: | 6 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9236725 |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -10 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |