Termometry szklane, uniwersalne, wypełnienie zielone, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9235277
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, uniwersalne, wypełnienie zielone, LLG"
Z litego szkła, białe tło z oczkiem. Przyjazne dla środowiska termometry, z biodegradowalnym wypełnieniem na bazie alkoholu zabarwionego na kolor zielony.
| Długość: | 300 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Biała emalia |
| Kolor wypełnienia: | Zielony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Maks. Ø: | 7 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9235277 |
| Temperatura: | -10 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |