Termometry szklane, uniwersalne, wypełnienie czerwone, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9236727
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, uniwersalne, wypełnienie czerwone, LLG"
Skala odporna na kwasy i zasady.
| Długość: | 270 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Żółta emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 110 °C |
| Maks. Ø: | 6 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9236727 |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -10 ... 110 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |