Termometry szklane, uniwersalne, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9235255
Informacje dot. produktu "Termometry szklane, uniwersalne, LLG"
Z zamkniętą skalą i oczkiem. Z niepowleczoną, pryzmatyczną kapilarą pomiarową. Wypełnienie na bazie alkoholu zabarwionego na kolor czerwony (z wyjątkiem 9.235 265, z wypełnieniem niebieskim). Głębokość zanurzenia całkowita.
Uwaga: Przy tego typu termometrach (zakres temperatur do 200 i 250 °C) kolor może wyblaknąć po dłuższym czasie ich używania w wysokich temp.
Uwaga: Przy tego typu termometrach (zakres temperatur do 200 i 250 °C) kolor może wyblaknąć po dłuższym czasie ich używania w wysokich temp.
| Długość: | 260 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Niepowlekana, pryzmatyczna |
| Kolor wypełnienia: | Czerwony |
| Kształt termometru: | Kształt zamknięty |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9235255 |
| Podziałka: | 1 °C |
| Temperatura: | -10 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |