Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna
Treść:
1
Numer produktu:
7910910
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna"
Kapilara: bezbarwna pryzmatyczna, przyjazne dla środowiska niebieskie wypełnienie. Ø 6-8 mm.
| Długość: | 235 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 90 mm |
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 28 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1202023S |
| Podziałka: | 0.2 °C |
| Temperatura: | 18 ... 28 °C |
| Temperatura min.: | 18 °C |
| Wzorzec: | ASTM S23C (similar) |