Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna, głębokość zanurzenia całkowita, z pomocniczą skalą
Treść:
1
Numer produktu:
4679406
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna, głębokość zanurzenia całkowita, z pomocniczą skalą"
Kapilara: bezbarwna pryzmatyczna, przyjazne dla środowiska niebieskie wypełnienie. Ø 6-8 mm. Z pomocniczą skalą przy 0 °C.
| Długość: | 320 mm |
|---|---|
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 1,4 °C |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1202128S |
| Podziałka: | 0.05 °C |
| Temperatura: | -1,4 ... 1,4 °C |
| Temperatura min.: | -1,4 °C |
| Wzorzec: | ASTM S128C (similar) |