Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna
Treść:
1
Numer produktu:
9236931
Informacje dot. produktu "Termometry precyzyjne ACCU-SAFE, ASTM-podobne, forma podłużna"
Kapilara: bezbarwna, pryzmatyczna, okrągła, śr. 6-8 mm, przyjazne dla środowiska niebieskie wypełnienie. Zakres pomiarowy w °F.
| Długość: | 335 mm |
|---|---|
| Głębokość zanurzenia: | 76 mm |
| Kapilary: | Biała emalia, okrągła |
| Kolor wypełnienia: | Niebieski |
| Kształt termometru: | Kształt pręta |
| Maks. Temperatura: | 305 °F |
| Maks. Ø: | 8 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1205001S |
| Podziałka: | 2 °F |
| Temperatura: | 0 ... 305 °F |
| Temperatura min.: | 0 °F |
| Wzorzec: | ASTM 1F (similar) |