Termometry cyfrowe, uniwersalne, Multi
Treść:
1
Numer produktu:
6051591
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe, uniwersalne, Multi"
Zakres pomiaru -50 do 200°C, rozdzielczość 0.1°C, możliwość pomiaru w °F. Sonda penetracyjna, stal nierdzewna, 125 x 3.5 mm. W zestawie bateria. Modele Maxi-T i Maxi-Pen posiadają pamięć wartości maks. i min. oraz wodoszczelną obudowę.
| Baterii/akumulatora: | LR44 |
|---|---|
| Czujnik (Ø x dł.): | 3.5 x 300 mm |
| Dokładność: | ﹤1 °C (-20 ... 100 °C) |
| Długość czujnika: | 300 mm |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Numer artykułu producenta: | E905004 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Temperatura: | -50 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | Multi |
| UNSPSC: | 41-11-22-13 |
| Ø czujnika: | 3.5 mm |