Termometr cyfrowy, "Vario Therm"
Treść:
1
Numer produktu:
9243109
Informacje dot. produktu "Termometr cyfrowy, "Vario Therm""
Stalowa osłona czujnika z końcówką penetrującą. Głowica wyświetlacza cyfrowego na zawiasie, który działa jako włącznik/wyłącznik. Czas życia baterii ok. 5000 godz.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V |
|---|---|
| Czujnik (Ø x dł.): | 3.5 x 125 mm |
| Dokładność: | ±1 °C (-30 ... 200 °C) |
| Długość czujnika: | 125 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | E905100 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C (-19.9 ... 199.9 °C) |
| Temperatura: | -50 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | Vario Therm |
| Ø czujnika: | 3.5 mm |