Termometry cyfrowe, uniwersalne, Maxi-Pen
Treść:
1
Numer produktu:
9243121
Informacje dot. produktu "Termometry cyfrowe, uniwersalne, Maxi-Pen"
Zakres pomiaru -50 do 200 °C, możliwość pomiaru w °F. Sonda penetracyjna, stal nierdzewna. W zestawie bateria. Modele Maxi-Pen posiadają pamięć wartości maks. i min. oraz wodoszczelną obudowę.
| Baterii/akumulatora: | LR44 |
|---|---|
| Czujnik (Ø x dł.): | 3.5 x 125 mm |
| Dokładność: | ±1 °C (-20 ... 120 °C) |
| Długość czujnika: | 125 mm |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Numer artykułu producenta: | E905190 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,1 °C |
| Temperatura: | -50 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | Maxi-Pen |
| Ø czujnika: | 3.5 mm |