Temperature meter set testo 110 Food, with stainless steel food probe | Type: testo 110 Food Set
Treść:
1
Numer produktu:
4701465
Informacje dot. produktu "Temperature meter set testo 110 Food, with stainless steel food probe | Type: testo 110 Food Set"
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 187 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 4 x 125 mm |
| Długość czujnika: | 125 mm |
| Głębokość: | 28 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 150 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05630112 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 60 mm |
| Temperatura: | -50 ... 150 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | testo 110 Food Set |
| Typ sondy: | NTC |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 28 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |
| Ø czujnika: | 4 mm |