Temperature meter testo 110 Food | Type: testo 110 Food
Treść:
1
Numer produktu:
4701464
Informacje dot. produktu "Temperature meter testo 110 Food | Type: testo 110 Food"
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 187 g |
| Głębokość: | 28 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 05630111 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | testo 110 Food |
| Typ sondy: | Bez |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 28 x 135 mm |
| Wysokość: | 135 mm |