Frozen food sensor, NTC, TUC connector
Treść:
1
Numer produktu:
4701470
Informacje dot. produktu "Frozen food sensor, NTC, TUC connector"
| Długość: | 110 mm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Maks. Temperatura: | 140 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 06153211 |
| Temperatura: | -50 ... 140 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ sondy: | NTC |
| Wymiary (Ø x dł.): | 8 x 110 mm |
| Ø: | 8 mm |