Szkiełka mikroskopowe SuperFrost®
Treść:
50
Numer produktu:
7622554
Informacje dot. produktu "Szkiełka mikroskopowe SuperFrost®"
W pełni rozwinięty system znakowania dla wszystkich preparatów w laboratoriach medycznych i naukowych. Szkiełka mikroskopowe posiadają powlekane pole do znakowania w białym kolorze, wymiary ok. 76 x 26 mm. Grubość ok. 1 mm.
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Szlifowane 90° |
| Materiał: | Szkło |
| Numer artykułu producenta: | 42409060 |
| Pole na oznaczenia: | Jednostronny |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |