Szkiełka mikroskopowe ELKA, ekstra białe szkło
Treść:
50
Numer produktu:
6319236
Informacje dot. produktu "Szkiełka mikroskopowe ELKA, ekstra białe szkło "
- Wyselekcjonowane szkło wysokiej jakości, nie ulegające korozji
- Oczyszczone, gotowe do użycia
| Grubość: | 1 mm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 mm |
| Kolor: | Biały na przezroczystym |
| Krawędzie: | Cięte |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 42406020 |
| Pole na oznaczenia: | Matowy/jednostronny |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41122601 |
| Wymiary (szer.x głęb.): | 76 x 26 mm |