Szczotka ręczna, PP, twarde włosie
Treść:
1
Numer produktu:
4666233
Informacje dot. produktu "Szczotka ręczna, PP, twarde włosie"
Ta uniwersalna szczotka ręczna służy do skutecznego czyszczenia stołów, przenośników taśmowych, desek do krojenia, kubełków, dużych misek i sprzętu z trudnodostępnymi narożnikami i szczelinami. Na jednym końcu szczotki znajduje się jeszcze twardsze włosie, które umożliwia usuwanie trwałych zabrudzeń.
- Bezpieczna dla żywności
- Do kodowania kolorystycznego
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 200 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał uchwytu: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 38904 |
| Szerokość: | 70 mm |
| Wysokość: | 60 mm |