Szczotka do czyszczenia z krótkim uchwytem, PP, twarde włosie
Treść:
1
Numer produktu:
4666243
Informacje dot. produktu "Szczotka do czyszczenia z krótkim uchwytem, PP, twarde włosie"
Idealna do usuwania uporczywych zabrudzeń z taśm przenośników, linii produkcyjnych, maszyn i powierzchni do przygotowywania żywności, ta szczotka do mycia posiada krótki, ergonomiczny uchwyt ułatwiający codzienne czyszczenie.
- Bezpieczna dla żywności
- Do kodowania kolorystycznego
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 270 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał uchwytu: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 41924 |
| Szerokość: | 70 mm |
| Wysokość: | 85 mm |