Szczotka do czyszczenia z długim uchwytem, PP, twarde włosie
Treść:
1
Numer produktu:
4666238
Informacje dot. produktu "Szczotka do czyszczenia z długim uchwytem, PP, twarde włosie"
Szczotka ta jest idealna do czyszczenia trudno dostępnych powierzchni maszyn i wyposażenia, tj. głębokie wiadra, pojemniki i wanny. Posiada długą rękojeść i pochylone włosie, które zwiększają skuteczność czyszczenia.
- Bezpieczna dla żywności
- Do kodowania kolorystycznego
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Długość całkowita: | 415 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał uchwytu: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 41864 |
| Szerokość: | 71 mm |
| Wysokość: | 75 mm |