Systemy do wody ultraczystej klasy ASTM Type I, Barnstead™ GenPure™
Treść:
1
Numer produktu:
9535890
Informacje dot. produktu "Systemy do wody ultraczystej klasy ASTM Type I, Barnstead™ GenPure™"
Wszystkie systemy Barnstead GenPure spełniają wymagania międzynarodowych norm ASTM typ I, ISO 3696 typ 1, ASTM D1193 i CLSI- CLRW. Szereg innowacyjnych opcji rozbudowy, takich jak lampa UV o długości fali 185/254 nm i monitorowanie intensywności promieniowania UV, ultrafiltr z możliwością płukania wstecznego, monitorowanie TOC w czasie rzeczywistym, zdalny dozownik xCAD (promień działania 80 cm) lub elastyczny (promień działania 60 cm) dozownik na urządzeniu (GenPure Pro), zapewniają optymalne zasilanie dla wszystkich zastosowań analitycznych i z zakresu nauk przyrodniczych. Wszystkie systemy GenPure są dostarczane wraz z: Reduktorem ciśnienia wody zasilającej, elementami do montażu ściennego, wkładem wody ultraczystej, filtrem końcowym, opcjami wyposażenia - wszystkie dostępne pod jednym numerem zamówienia
Cechy produktu:
UF = z utrafiltracją, UV = z fotooksydacją 185/254 nm, UV-TOC = z fotooksydacją 185/254 nm oraz wskaźnikiem TOC, UV-TOC/UF = z fotooksydacją 185/254 nm, wskaźnikiem TOC i ultrafiltracją
* Zależnie od czystości wody zasilającej
Cechy produktu:
- Wstępnie oczyszczona woda zasilająca (np. odwrócona osmoza, destylacja, woda demineralizowana) jest oczyszczana przez wkład filtracyjny i opcjonalne jednostki UV / UF do produkcji wody ultra czystej
- Kompaktowy system laboratoryjny do opcjonalnego montażu na stole laboratoryjnym, na ścianie lub z opcjonalną jednostką dozującą xCAD pod stołem laboratoryjnym
- Prosta i ekonomiczna wymiana materiałów eksploatacyjnych dzięki łatwo dostępnej pokrywie serwisowej i wkładom z szybkozłączkami oraz AquaStopp
- Zintegrowany monitoring wody zasilającej z indywidualnie regulowaną wartością graniczną zapewnia stopień czystości wody produktowej i trwałość zestawów filtrów
- Obrotowy wyświetlacz/klawiatura do ustawiania i sprawdzania wszystkich parametrów roboczych i wydajnościowych (np. wartości graniczne dla jakości wody ultraczystej)
- Pomiar przewodności zgodny z USP z autokalibracją
- Wstępnie ustawione dozowanie w zakresie od 0,01 do 65 l
- Dokładny pomiar TOC w czasie rzeczywistym w punkcie poboru próbek do ciągłego monitorowania organicznych składników wody spełnia wymagania USP
- Stałe monitorowanie i wyświetlanie intensywności promieniowania UV w %, a także licznik godzin pracy UV z indywidualnymi, regulowanymi wartościami granicznymi
| Parametry wody oczyszczonej ASTM typ I | |
| Prędkość poboru: Ciśnienie pracy systemu: Dopuszczalna temp.: Przewodność wł.: Oporność wł. w 25°C: | do 2 l/min od 2 do 6 bar od +2 do +35°C 0,055 µS/cm 18,2 MΩ x cm |
| Wartość TOC w ppb (modele z lampą UV): | 1 - 5 |
| Wartość TOC w ppb (modele bez lampy UV): | 10 |
| Endotoksyny* [EU/ml] (modele UF): RNazy* [ng/ml] (modele UF): DNazy* [pg/µl] (modele UF): | 0,001 0,01 4 |
| Zawartość bakterii: Zawartość cząstek 0,2 µm/ml: | 1 cfu/ml 1 |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): Wym. xCAD (szer. x gł. x wys.): | 372 x 330 x 615 mm 260 x 530 x 725 mm |
| Przyłącze wody zasilającej: Przyłącze wody brudnej: | 3/4" 1/4" |
| Moc: | 0,1 kW |
| Zasilanie: | 90-240 V, 50/60 Hz |
UF = z utrafiltracją, UV = z fotooksydacją 185/254 nm, UV-TOC = z fotooksydacją 185/254 nm oraz wskaźnikiem TOC, UV-TOC/UF = z fotooksydacją 185/254 nm, wskaźnikiem TOC i ultrafiltracją
* Zależnie od czystości wody zasilającej
| Ciśnienie: | 2 ... 6 bar |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 337 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 2 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50131952 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩ-cm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 495 mm |
| Typ: | GenPure Pro UV |
| Wartość TOC: | 1 ... 5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 495 x 337 x 615 mm |
| Wysokość: | 615 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 2 l/min |