System oczyszczania wody czystej i ultraczystej Barnstead™ Smart2Pure™, ASTM I i II
Treść:
1
Numer produktu:
9535866
Informacje dot. produktu "System oczyszczania wody czystej i ultraczystej Barnstead™ Smart2Pure™, ASTM I i II"
System Thermo Scientific Barnstead Smart2Pure to kompaktowy system, który przekształca wodę wodociągową w wodę ASTM typu I i II. Modele Smart2Pure 3 i 6 są wyposażone we wbudowany zbiornik o pojemności 6 l do przechowywania wody typu II. System Smart2Pure 12 oferuje wybór pomiędzy 30-litrowym a 60-litrowym zbiornikiem w zależności od potrzeb przechowywania. Wiele innowacyjnych opcji rozbudowy, takich jak lampa UV o długości fali 185/254 nm i ultrafiltr z możliwością płukania wstecznego o natężeniu przepływu do 0,6 l/min, zapewnia optymalne zasilanie we wszystkich zastosowaniach analitycznych i badawczych. Obrotowy wyświetlacz i łatwa wymiana filtra sprawiają, że Smart2Pure jest idealnym systemem oczyszczania wodydla niewielkich zapotrzebowań laboratorium.
Cechy produktu:
UF = z modułem ultrafiltracji, UV = z modułem fotooksydacji UV (185/254 nm), UF/UV = z modułem ultrafiltracji i fotooksydacji (185/254 nm)
Cechy produktu:
- Łatwa i ekonomiczna wymiana materiałów eksploatacyjnych dzięki oddzielnie wymienialnym, zaawansowanym technologicznie wkładom reprocesowym
- Gwarantowana jakość czystej wody: Pompa recyrkulacyjna i sterylny filtr wentylacyjny chronią przed zanieczyszczeniami i zapewniają jakość wody w zbiorniku od 10 do 15 MW x cm.
- Dodatkowe wyjście ciśnieniowe na zbiorniku wody ultraczystej do zasilania urządzeń znajdujących się za nim (np. autoklawów, analizatorów) lub podłączenie elastycznego dozownika
- Zakres dostawy obejmuje wszystkie materiały niezbędne do pierwszej eksploatacji (w przypadku Smart2Pure12 należy uzupełnić zbiornik magazynujący)
- Opcjonalny dozownik ręczny z elastyczną linią obiegu o długości 3 m do zdalnego dozowania wody. Zestaw zawiera filtr końcowy 0,2 µm
| Paramtery wody ultraczystej, ASTM typ I | |
| Prędkość poboru: Prędkość poboru (modele UF): | 1,0 l/min 0,6 l/min |
| Przewodnoś wł.: | 0,055 µS/cm |
| Oporność wł. w 25°C: | 18,2 MΩ x cm |
| Wartość TOC w ppb (modele bez lampy UV): Wartość TOC w ppb (modele z lampą UV): | 10 ppb 1 - 5 ppb |
| Endotoksyny (modele UF): Zawartość bakterii: Zawartość cząstek 0,2 µm/ml: | 0,005 EU/ml 1 cfu/ml 1 |
| Parametry wody czystej, ASTM typ II | |
| Wydajność przepływu w 15°C: Smart2Pure 3: Smart2Pure 6: Smart2Pure 12: | 3 l/godz. 6 l/godz. 12 l/godz. |
| Przewodność wł.: | od 0,067 do 0,1 µS/cm |
| Oporność wł. w 25°C: | od 15 do 10 MΩ x cm |
| Specyfikacja | |
| Zasilanie: | 90-240 V, 50/60 Hz |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 305 x 400 x 545 mm |
| Przyłącze wody zasilającej: | 3/4" |
| Przyłącze odprowadzające wodę brudną: | 1/4" |
UF = z modułem ultrafiltracji, UV = z modułem fotooksydacji UV (185/254 nm), UF/UV = z modułem ultrafiltracji i fotooksydacji (185/254 nm)
| Ciężar: | 22 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 400 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50129885 |
| Pojemność zbiornika: | 6 l |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩxcm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I/Typ II |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 305 mm |
| Typ: | Smart2Pure 6 UV |
| Wartość TOC: | 1 ... 5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 305 x 400 x 545 mm |
| Wysokość: | 545 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 1,0 l/min﹤br/﹥0,6 l/min |