Systemy do wody ultraczystej GenPure xCAD Plus
Treść:
1
Numer produktu:
9535872
Informacje dot. produktu "Systemy do wody ultraczystej GenPure xCAD Plus"
| Ciśnienie: | 0.1 ... 6 bar |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 330 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 0.1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 50136171 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩ-cm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 372 mm |
| Typ: | GenPure xCAD Plus UV TOC |
| Wartość TOC: | 1 ... 5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 372 x 330 x 615 mm |
| Wysokość: | 615 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 2 l/min |