Suszarki próżniowe Vacutherm™ VT 6000 P-BL, podgrzewane półki
Treść:
1
Numer produktu:
9883523
Informacje dot. produktu "Suszarki próżniowe Vacutherm™ VT 6000 P-BL, podgrzewane półki"
Do delikatnego jak również szybkiego podgrzewania oraz wygrzewania substancji wrażliwych oraz komponentów elektronicznych a także produktów farmaceutycznych, kosmetycznych oraz biochemicznych. Analogowy wskaźnik ciśnienia, zawór kulowy ze stali nierdzewnej do kontroli próżni, zawór wentylacji powietrzem, złącze gazu obojętnego z zabezpieczeniem ciśnieniowym do przepłukiwania komory oraz nierdzewne złącza próżniowe.
Elementy grzejne umieszczone w półkach podgrzewają bezpośrednio próbkę zapewniając krótkie czasy dogrzewania. Indywidualna kontrola temperatury na półce. Kontroler Digicon®.
- Komora kwadratowa wykonana ze stali nierdzewnej (1.4571), elektropolerowanej, giętej
- Uszczelka w drzwiach z silikonu
- Małe króćce próżniowe (DN 25 KF) ulokowano z tyłu obudowy
- W standardzie zabezpieczenie nadtemperaturowe (klasa 2)
| Ciężar: | 90 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 371 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 570 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 2 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Moc znamionowa: | 1600 W |
| Numer artykułu producenta: | 51014548 |
| Pojemność nominalna: | 53 l |
| Próżnia końcowa: | 0.01 mbar |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 415 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 744 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+10 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | +10 °C |
| Typ: | VT 6060 P-BL |
| UNSPSC: | 41104510 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 415 x 371 x 345 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 744 x 570 x 576 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 345 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 576 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |