Pompy membranowe do pieców próżniowych
Treść:
1
Numer produktu:
4009780
Informacje dot. produktu "Pompy membranowe do pieców próżniowych"
- Delikatne suszenie materiałów wrażliwych na ciepło
- Znacznie krótszy czas suszenia w porównaniu z piecem konwekcyjnym bez próżni
- Suszenie delikatnych części
- Eliminacja utleniania związanego z obróbką cieplną
- Ukierunkowany odzysk odgazowanego produktu
| Ciężar: | 24 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 610 mm |
| Natężenie przepływu: | 9.6 m³/h |
| Numer artykułu producenta: | 50040078 |
| Próżnia końcowa: | 2 mbar |
| Szerokość: | 240 mm |
| Typ: | MD 12H |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 610 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |