Stoper elektroniczny Labor 2
Treść:
1
Numer produktu:
6314124
Informacje dot. produktu "Stoper elektroniczny Labor 2"
Oferuje dwa programowalne czasy odliczania oraz normalne wyświetlanie czasu. 2 timery w jednym urządzeniu. Funkcje:
- Czas, data,
- Odliczanie z sygnałem,
- Pomiar czasu po odliczeniu
- Zakres pomiarowy: 99 h 59 min 59 s
- Dokładność: 1/10 s (< 1 h), 1 s (> 1 h)
- Wyświetlacz LCD: 6 cyfr, Linie wyświetlacza: 1
- Wysokość cyfr: 15 mm / 10 mm
- Obudowa: Plastik ABS
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 70 g |
| Czas trwania: | 99 h |
| Głębokość: | 15 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 293.4693-10 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 91 mm |
| Typ: | Labor 2 |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 91 x 15 x 79 mm |
| Wysokość: | 79 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |