Stoper Stratos 2
Treść:
1
Numer produktu:
6303850
Informacje dot. produktu "Stoper Stratos 2"
Stratos 2 to bardzo lekki i łatwy w użyciu stoper. Możliwość odczytu bieżącego czasu i daty.
- Funkcje: start, stop, reset, dodawanie, dzielenie, podwójny pomiar
- Zakres pomiarowy: 1/100 sek.
- Wyświetlacz LCD: 7-cyfrowy
- Wysokość cyfr: 6,5 mm
- Zakres wyświetlania: 9 godz., 59 min., 59,99 sek.
- W zestawie bateria: SR 54
- Żywotność baterii: ok. 2 lata
| Baterii/akumulatora: | 1 x SR54 |
|---|---|
| Ciężar: | 62 g |
| Czas trwania: | 9 h |
| Dokładność wskazań: | 0.01 sec |
| Głębokość: | 70 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 205.1705-00 |
| Oznaczenie IEC: | SR54 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 66 mm |
| Typ: | Stratos 2 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41-12-24-11 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 66 x 70 x 21 mm |
| Wysokość: | 21 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |