Stopery cyfrowe Profil 25
Treść:
1
Numer produktu:
9262111
Informacje dot. produktu "Stopery cyfrowe Profil 25"
Profil LCD.
Obsługa za pomocą 2 przycisków, pamięć 5 pomiarów, każdy z czasem pośrednim i czasem okrążenia. Wyświetlacz LCD, wys. czcionki 8 mm, 7-cyfrowy licznik 2-zdarzeniowy. Zakres wyświetlacza: 9 godz., 59 min, 59,99 s. Funkcje: Start / Stop / Reset / Suma / Pośredni / Okrążenie.
Obsługa za pomocą 2 przycisków, pamięć 5 pomiarów, każdy z czasem pośrednim i czasem okrążenia. Wyświetlacz LCD, wys. czcionki 8 mm, 7-cyfrowy licznik 2-zdarzeniowy. Zakres wyświetlacza: 9 godz., 59 min, 59,99 s. Funkcje: Start / Stop / Reset / Suma / Pośredni / Okrążenie.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 90 g |
| Czas trwania: | 9 h |
| Dokładność wskazań: | 0.01 sec |
| Głębokość: | 28 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 225.1721-00 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 61 mm |
| Typ: | Profil 25 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 61 x 28 x 82 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |