Laboratoryjny minutnik, Compact 2
Treść:
1
Numer produktu:
9262071
Informacje dot. produktu "Laboratoryjny minutnik, Compact 2"
Funkcje: Timer odliczający, timer naliczający, jednoczesna obsługa dwóch pomiarów czasu, przywoływanie pamięci timera (1 pomiar), funkcja alarmu, alarm akustyczny. Wyświetlacz odliczania i naliczania: 23 h, 59 min, 59 s.
Bateria AAA włącznie.
Bateria AAA włącznie.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 64 g |
| Czas trwania: | 23 h |
| Dokładność wskazań: | 1 sec |
| Głębokość: | 67 mm |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Liczba kanałów: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 291.4690-10 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 77 mm |
| Typ: | Compact 2 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 67 x 67 mm |
| Wysokość: | 67 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |