Stoper Stopstar 2
Treść:
1
Numer produktu:
6205769
Informacje dot. produktu "Stoper Stopstar 2"
Z 7-cyfrowym wyświetlaczem LCD. Funkcje: start, stop, reset, dodawanie, dzielenie, podwójny pomiar.
- Wyświetla dodatkowo datę i godzinę
- Żywotność baterii ok. 2,5 roku
- Wysokość cyfr: 7 mm
- Bateria w zestawie
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 70 g |
| Czas trwania: | 9 h |
| Dokładność wskazań: | 0.01 sec |
| Głębokość: | 28 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 211.1712-00 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 61 mm |
| Typ: | Stopstar 2 |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 61 x 28 x 82 mm |
| Wysokość: | 82 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |