Rejestrator temperatury testo 175 T2
Treść:
1
Numer produktu:
6244052
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury testo 175 T2"
Kompaktowy rejestrator danych do długoterminowego monitorowania temperatury w pomieszczeniach. W celu szybkiego zaprogramowania rejestratora danych i łatwej analizy danych, oprogramowanie ComSoft Basic jest dostępne bezpłatnie do pobrania.
Z jednym zewnętrznym czujnikiem temperatury NTC, oraz jednym przyłączem zewnętrznego czujnika temperatury.
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury, uchwyt ścienny, zamek, baterie, protokół kalibracji
- Duży, czytelny wyświetlacz
- Automatyczne zapisywanie danych pomiarowych w przypadku rozładowania baterii lub wymiany baterii
- Transfer danych pomiarowych poprzez kartę SD lub kabel USB
- Duża pojemność pamięci
- Wyświetlanie naruszeń wartości granicznych
- Testowany zgodnie z normą EN 12830 do stosowania w sektorze spożywczym
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury, uchwyt ścienny, zamek, baterie, protokół kalibracji
| Typ czujnika: | 1 x NTC wewnętrzny, 1 x NTC zewnętrzny |
| Zakres temperatur: | -35 ... 55 °C (wewnątrz), -40 ... 120 °C (zewnętrzna) |
| Dokładność: | ±0,5 °C ±1 cyfra (wewnętrzna), ±0,3 °C ±1 cyfra (zewnętrzna) |
| Cykl pomiarowy: | 10 s ... 24 h |
| Pamięć: | 1000000 zmierzonych wartości |
| Zasilanie: | 3 x AAA AlMn |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP65 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 130 g |
| Cykl pomiarowy: | 10 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 27 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Kolor: | Biały |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 55 °C |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 120 °C |
| Min. Cykl pomiarowy: | 10 sec |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05721752 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 53 mm |
| Temperatura: | -35 ... 55 °C |
| Temperatura min.: | -35 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -40 ... 120 °C |
| Typ: | testo 175 T2 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 53 x 27 x 89 mm |
| Wysokość: | 89 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |