Probówki wirówkowe, okrągłodenne, AR glass®
Treść:
1
Numer produktu:
9315217
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, okrągłodenne, AR glass®"
Okrągłodenne. Z podziałką lub bez. Maks. przyspieszenie: 3500 x g RCF.
| Maks. RCF: | 3500 x g |
|---|---|
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 40951001 |
| Podziałka: | 0.2 ml |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 17 x 98 mm |
| Wysokość: | 98 mm |
| Ø: | 17 mm |