Probówki wirówkowe, okrągłodenne, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9315026
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, okrągłodenne, DURAN®"
Zgodne z normą DIN 58970 cz. 2. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
Maks. przyspieszenie: 4000 x g RCF.
*Niezgodne z DIN.
Maks. przyspieszenie: 4000 x g RCF.
*Niezgodne z DIN.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. RCF: | 4000 x g |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 216012609 |
| Pojemność nominalna: | 80 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 44 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Wzorzec: | DIN 58970 |
| Ø: | 44 mm |