Butle wirówkowe Nalgene™, PPCO
Treść:
1
Numer produktu:
9315718
Informacje dot. produktu "Butle wirówkowe Nalgene™, PPCO"
Kopolimer PP, z nakrętką z PP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. RCF: | 7100 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 3120-1000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 97.5 x 184.5 mm |
| Wysokość: | 184.5 mm |
| Ø: | 97.5 mm |