Butle wirówkowe Nalgene™, PC
Treść:
1
Numer produktu:
9315724
Informacje dot. produktu "Butle wirówkowe Nalgene™, PC"
Wykonane z PC, zakrętki z PP. Przezroczyste. Wysoka odporność mechaniczna. Możliwość sterylizacji w autoklawie. Ochrona przed przeciekaniem nawet przy małych prędk. obrotowych. Aby zapewnić brak przecieków przy dużych prędk. obrotowych i wirowaniu substancji niebezpiecznych w butlach 250 i 1000 ml, należy stosować zakrętki z uszczelkami.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Maks. RCF: | 7100 x g |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 3122-1000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 97.6 x 188.4 mm |
| Wysokość: | 188.4 mm |
| Ø: | 97.6 mm |