Probówki wirówkowe, okrągłodenne, AR glass®
Treść:
1
Numer produktu:
9315205
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, okrągłodenne, AR glass®"
Okrągłodenne. Z podziałką lub bez. Maks. przyspieszenie: 3500 x g RCF.
| Maks. RCF: | 3500 x g |
|---|---|
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 40950003 |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 25 x 100 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Ø: | 25 mm |