Probówki, szkło sodowo-wapniowe, krawędź prosta
Scherf Präzision Europa GmbH
Treść:
250
Numer produktu:
6258826
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło sodowo-wapniowe, krawędź prosta"
Z prostą krawędzią i okrągłym dnem.
| Długość: | 160 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0,8 ... 0,9 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 90101161 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 16 x 160 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 16 mm |