Probówki, szkło sodowo-wapniowe, z wylewem
Treść:
1
Numer produktu:
9190305
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło sodowo-wapniowe, z wylewem"
Szkło sodowo-wapniowe. Podziałka co 0,1 mL. Z wylewem i okrągłym dnem.
| Długość: | 110 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0.7 mm |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 42765005 |
| Podziałka: | 0.1 ml |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 12 x 110 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 12 mm |