Probówki, szkło borokrzemowe 3.3, z podziałką, z korkiem, PE
Treść:
1
Numer produktu:
6250307
Informacje dot. produktu "Probówki, szkło borokrzemowe 3.3, z podziałką, z korkiem, PE"
With NS ground socket, z niebieską podziałką i okrągłym dnem.
| Długość: | 215 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 6420170 |
| Podziałka: | 0.5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Rozmiar szlifu: | NS14/23 |
| UNSPSC: | 41121701 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 18 x 215 mm |
| Z paciorkowym brzegiem: | Nie |
| Ø: | 18 mm |