Probówki i probówki wirówkowe z obrzeżem, PP
Treść:
500
Numer produktu:
6265658
Informacje dot. produktu "Probówki i probówki wirówkowe z obrzeżem, PP"
Idealne do wszystkich zastosowań laboratoryjnych w pośrednim zakresie objętości do 12 ml, takich jak inkubacja, wirowanie lub przygotowywanie próbek.
Pasujące nakrętki Dual-Position prosimy zamawiać oddzielnie.
- Probówka wykonana z przezroczystego PS lub nieprzezroczystego PP
- Okrągłe dno
- Z podziałką
- Duży obszar do pisania
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Okrągły |
|---|---|
| Maks. RCF: | 3000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 6265658 |
| Pojemność nominalna: | 4 ml |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 12 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 12 mm |