Probówki wirówkowe, PP, LLG
Treść:
500
Numer produktu:
9316065
Informacje dot. produktu "Probówki wirówkowe, PP, LLG"
Probówki z PP, o dużej stabilności termicznej, mechanicznej i chemicznej. Sterylne, wyposażone w zakrętki. Pakowane w pudełka lub torby. Podziałka i pole do opisu.
Sterylne probówki: Niecytotoksyczne, bez DNaz/RNaz i ludzkiego DNA.
Sterylne probówki: Niecytotoksyczne, bez DNaz/RNaz i ludzkiego DNA.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 6000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 9316065 |
| Opakowanie: | Opakowanie zbiorcze |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Nie |
| Wymiary (Ø x wys.): | 30 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 30 mm |