LLG - Probówki do wirówek ekonomiczne, PP
Treść:
500
Numer produktu:
6270403
Informacje dot. produktu "LLG - Probówki do wirówek ekonomiczne, PP"
- Z płaskimi zakrętkami PE
- Z dnem stożkowym (15 i 50 ml) lub z dnem samostojącym (50 ml)
- Łatwa do odczytania czarna podziałka objętości
- Z dużą matową powierzchnią do pisania
- Grawerowana podziałka na stożkowym dnie każdej probówki
- Maksymalna prędkość obrotowa do 12000 x g dla probówek ze stożkowym dnem i 6000 x g dla probówek wolnostojących
- Możliwość autoklawowania w temperaturze 121 °C i zamrażania do -80 °C
- Szczelne
- Nie zawiera pirogenów
- Wolne od DNazy/RNazy
- Aseptyczne lub sterylne
Wyłącznie do celów badawczo-rozwojowych.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bez pirogenów: | Tak |
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Stożkowy |
| Maks. RCF: | 12000 x g |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 6270403 |
| Opakowanie: | Opakowanie zbiorcze po 500 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Sterylny: | Aseptyczny |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wolne od RNaz/Dnaz: | Tak |
| Wymiary (Ø x wys.): | 16.0 x 119.6 mm |
| Wysokość: | 119.6 mm |
| Zawartość VP: | 500 |
| Z pierścieniem podstawy: | Nie |
| Z podziałką: | Tak |
| Ø: | 16.0 mm |