Probówki do NMR, szkło borokrzemowe 3.3, śred. 3 i 5 mm, z ochroną UV
Treść:
1
Numer produktu:
4672071
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, szkło borokrzemowe 3.3, śred. 3 i 5 mm, z ochroną UV"
Probówki zabarwione przez dyfuzję jonów srebra, są szczególnie odpowiednie do pracy z substancjami wrażliwymi na promieniowanie UV. Ze szkła borokrzemowego 3.3, które jest zgodne z USP Typ I i ASTM E438, Typ I, Klasa A. Dostarczane są z zieloną zatyczką.
| Długość: | 178 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0,295 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 2001786 |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.03 mm |
| Ø wewnętrzna: | 2.36 mm |
| Ø wewnętrzna: | 2.36 mm |
| Ø zewnętrzna: | 2.95 mm |
| Ø zewnętrzna: | 2.95 mm ± 0.03 |