Probówki do NMR, szkło borokrzemowe 3.3, standard 3 i 5 mm
Treść:
100
Numer produktu:
9400310
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, szkło borokrzemowe 3.3, standard 3 i 5 mm"
Probówki do NMR o wysokiej precyzji wykonania. Nadają się do pomiarów rutynowych, pomiarów o wysokiej wydajności lub systemów NMR z autosamplerem przy częstotliwościach pomiarowych do 600 MHz. Lampy są produkowane ze szkła borokrzemowego 3.3, które jest zgodne z USP Typ I i ASTM E438, Typ I, Klasa A. Korki należy zamawiać osobno.
| Częstotliwość: | 600 MHz |
|---|---|
| Długość: | 178 mm |
| Grubość ścianki: | 0,38 mm |
| Maks. częstotliwość: | 600 MHz |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 2001745 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.05 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.05 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.19 mm ± 0.05 |
| Ø wewnętrzna: | 4.19 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.95 mm ± 0.05 |
| Ø zewnętrzna: | 4.95 mm |