Probówki do NMR, szkło borokrzemowe 3.3, 5 mm, High Precision
Treść:
10
Numer produktu:
4672069
Informacje dot. produktu "Probówki do NMR, szkło borokrzemowe 3.3, 5 mm, High Precision"
Probówki do NMR o wysokiej precyzji wykonania, zapewniającej powtarzalną wysoką dokładność wyników. Szczególnie nadają się do pomiarów ilościowych i do pomiarów w spektrometrach o wysokich częstotliwościach pomiarowych powyżej 600 MHz do najwyższych dostępnych wartości natężenia pola powyżej 1 GHz. Wykonane są ze szkła borokrzemowego 3.3, które spełnia wymagania USP typ I i ASTM E438, typ I, klasa A. Probówki NMR są dostarczane bez korków, należy zamawiać je osobno.
| Długość: | 178 mm |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 0,385 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 2001797 |
| Tolerancja Ø wewnętrzna: | 0.025 mm |
| Tolerancja Ø zewnętrzna: | 0.025 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.2 mm |
| Ø wewnętrzna: | 4.2 mm ± 0.025 |
| Ø zewnętrzna: | 4.97 mm ± 0.025 |
| Ø zewnętrzna: | 4.97 mm |