Pojemniki Nalgene™, PPCO
Treść:
1
Numer produktu:
9033150
Informacje dot. produktu "Pojemniki Nalgene™, PPCO"
Odporne chemicznie. Możliwość sterylizacji w autoklawie (do 121°C). Przed sterylizacją należy usunąć zakrywkę.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PPCO |
| Numer artykułu producenta: | 2118-9050 |
| Pojemność nominalna: | 15 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 46 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 31 mm |
| Ø gwintu: | 38 mm |