Pojemniki, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9033029
Informacje dot. produktu "Pojemniki, DURAN®"
DURAN®. Niskie. Z nasadzaną zakrywką. Bez uchwytów.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 242084508 |
| Pojemność nominalna: | 325 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 66 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | Szkło DURAN® |
| Ø z zamknięciem: | 107 mm |