Pojemniki, HDPE, z zakrywką z LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9033211
Informacje dot. produktu "Pojemniki, HDPE, z zakrywką z LDPE"
Wykonane z HDPE. Z nieprzepuszczalną zakrywką z LDPE. Odporne na kwasy i substancje chemiczne. Idealne do zamrażarek i lodówek. Możliwość układania w stos. Odpowiednie do przechowywania żywności. Kolor: biały.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 911300 |
| Pojemność nominalna: | 700 ml |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 88 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | LDPE |
| Ø z zamknięciem: | 114 mm |