Płyty grzejne, seria SR
Treść:
1
Numer produktu:
9645722
Informacje dot. produktu "Płyty grzejne, seria SR"
Urządzenia z ceramiczno szklaną płytą CERAN® odporną na pęknięcia oraz duże zmiany temperatury. Płyta bez zniekształceń, przepuszczalna dla promieniowania podczerwonego i odporna na kwasy. Kontroler w modelach SR jest osobnym elementem i można go montować oddzielnie.
| Ciężar: | 6.5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość: | 440 mm |
| Głębokość powierzchni grzewczej: | 430 mm |
| Liczba płyt grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 500 °C |
| Materiał płyty grzewczej: | Ceramika szklana |
| Moc cieplna: | 3000 W |
| Numer artykułu producenta: | 22SR |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 290 mm |
| Szerokość powierzchni grzewczej: | 280 mm |
| Temperatura min.: | 50 °C |
| Typ: | 22 SR |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41102406 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 290 x 440 x 100 mm |
| Wymiary powierzchni grzewczej (szer. x głęb.): | 280 x 430 mm |
| Wysokość: | 100 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |