Pirometry testo 830-T2 Zestaw
Treść:
1
Numer produktu:
9718420
Informacje dot. produktu "Pirometry testo 830-T2 Zestaw"
Termometry bezdotykowe na podczerwień z ustawianymi wartościami granicznymi i funkcją alarmu. Zapewniają precyzyjne wyniki pomiarowe nawet z dużej odległości.
Zakres dostawy: Termometr, czujnikiem powierzchniowym, skórzanym etui, baterie (bateria blokowa 9 V), świadectwo wzorcowania
- Szybkie zapisywanie wartości pomiarowych (2 pomiary na sekundę)
- Regulowana emisyjność
- 2 regulowane alarmowe wartości graniczne
- Funkcja Hold i wyświetlanie wartości min./max.
- Dokładność ±1,5 °C lub 1,5 % mierz.wart. (0,1 ... 400 °C)
Zakres dostawy: Termometr, czujnikiem powierzchniowym, skórzanym etui, baterie (bateria blokowa 9 V), świadectwo wzorcowania
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 200 g |
| Czujnik (Ø x dł.): | 12 x 115 mm |
| Czujnik temperatury: | -60 ... 300 °C |
| Długość czujnika: | 115 mm |
| Głębokość: | 75 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Czujnik temperatury: | 300 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Maks. temperatura podczerwieni: | 400 °C |
| Min. temperatura czujnika: | -60 °C |
| Min. temperatura podczerwieni: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05638312 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość czujnika: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość podczerwieni: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 38 mm |
| Temperatura podczerwieni: | -30 ... 400 °C |
| Typ: | testo 830-T2 Set |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41112224 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 38 x 75 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Ø czujnika: | 12 mm |